Hizmet şartları

Genel bakış

Bu web sitesi Hydroluxs tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri Hydrolux'ları ifade eder. Hydroluxs, burada belirtilen tüm hüküm, koşul, politika ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden size, kullanıcıya sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere bu web sitesini sunar.

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, “Hizmetimize” dahil olursunuz ve burada atıfta bulunulan ve / veya köprü aracılığıyla erişilebilen ek şartlar ve koşullar ve politikalar dahil olmak üzere aşağıdaki hüküm ve koşullara (“Hizmet Şartları”, “Şartlar”) bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Hizmet Şartları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, satıcılar ve / veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Web sitemize erişmeden veya kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Şartlarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Koşullarıyla sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü bu sayfadan istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve / veya değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasından sonra web sitesini kullanmaya veya web sitesine erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

Mağazamız Shopify Inc.'de barındırılmaktadır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi bir e-ticaret platformu sağlıyorlar.

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA KOŞULLARI

Bu Hizmet Şartlarını kabul ederek, eyaletinizde veya ikamet ettiğiniz ilde en az reşit olduğunuzu veya eyaletinizde veya ikamet ettiğiniz ilde reşit olduğunuzu ve küçük bağımlılarınızdan herhangi birinin bu siteyi kullanmasına izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan edersiniz.

Ürünlerimizi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız ve Hizmeti kullanırken yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

Herhangi bir solucan, virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.

Şartların herhangi birinin ihlali veya ihlali, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimleri içerebileceğini ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uyacak ve bunlara uyum sağlayacak değişiklikleri içerebileceğini anlıyorsunuz. Ağlar üzerinden aktarım sırasında kredi kartı bilgileri her zaman şifrelenir.

Bizim tarafımızdan açık yazılı izin alınmaksızın, Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmeti kullanmayı veya Hizmete erişimi veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya bunlardan yararlanmamayı kabul edersiniz.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka şekilde etkilemez.

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, EKSİKSİZLİĞİ VE GÜNCELLİĞİ

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek dayanak olarak kullanılmamalı veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki materyallere herhangi bir güven kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu site belirli geçmiş bilgileri içerebilir. Tarihsel bilgiler mutlaka güncel değildir ve yalnızca referansınız için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya durdurma hakkımızı saklı tutarız.

Hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)

Bazı ürün veya hizmetlere yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak erişilebilir. Bu ürün veya hizmetlerin sınırlı miktarları olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişime tabidir.

Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve resimlerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renkteki ekranının doğru olacağını garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı yetkisine sınırlama hakkımızı saklı tutarız, ancak zorunlu değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Tüm ürün açıklamaları veya ürün fiyatlandırması, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet teklifi, yasak olduğu yerlerde geçersizdir.

Sizin tarafınızdan satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 6 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bizimle verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı tarafından veya altına verilen siparişleri, aynı kredi kartını ve / veya aynı fatura ve / veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen e‑posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Tek kararımıza göre bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebilmemiz için hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz dahil diğer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR

Size, üzerinde ne izlemediğimiz, ne de herhangi bir kontrolümüz veya girdimiz olmayan üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın ”olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” erişim sağladığımızı kabul ve taahhüt edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.

Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların sizin tarafınızdan her türlü kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve kendi takdirinize bağlıdır ve araçların ilgili üçüncü taraf sağlayıcı (lar) tarafından sağlandığı koşulları bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmalısınız.

Gelecekte web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve / veya özellikler de sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların yayınlanması dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürünler ve hizmetler, üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle bağlantısı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmiyoruz ve etmeyeceğiz.

Üçüncü taraf web siteleriyle bağlantılı olarak yapılan mal, hizmet, kaynak, içerik veya diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve herhangi bir işleme girmeden önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlerle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLERİ VE DİĞER GÖNDERİMLER

İsteğimiz üzerine, belirli belirli gönderimleri (örneğin yarışma girişleri) gönderirseniz veya bizden bir talep olmadan, çevrimiçi, e-posta, posta yoluyla veya başka bir şekilde (toplu olarak 'yorumlar') yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller gönderirseniz, kabul edersiniz herhangi bir zamanda, kısıtlama olmaksızın, bize ilettiğiniz yorumları herhangi bir ortamda düzenleyebilir, kopyalayabilir, yayınlayabilir, dağıtabilir, tercüme edebilir ve başka şekilde kullanabiliriz. (1) Herhangi bir yorumu güven içinde tutmak; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemekle yükümlü değiliz ve olmayacağız; veya (3) herhangi bir yoruma yanıt vermek için.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, karalayıcı, küçük düşürücü, pornografik, müstehcen veya başka şekilde sakıncalı olarak izleyebilir, düzenleyebilir veya kaldırma yükümlülüğümüz olmayabilir veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Şartlarını ihlal edemeyiz.

Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın hiçbir hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka türlü yasa dışı, küfürlü veya müstehcen materyaller içermeyeceğini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başkasıymış gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER

Kişisel bilgileri mağaza aracılığıyla göndermeniz Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için.

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE EKSİKLİKLER

Bazen sitemizde veya Hizmette, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, geçiş süreleri ve bulunabilirlikle ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilgi önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi gönderdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir zamanda yanlışsa, hataları, yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme ve bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız.

Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, fiyatlandırma bilgileri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgileri güncelleme, değiştirme veya netleştirme yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde yer alan tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini belirtmek için Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde uygulanan belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi alınmamalıdır.

BÖLÜM 12 - YASAKLI KULLANIMLAR

Hizmet Şartları'nda belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir yasa dışı amaç için; (b) başkalarının herhangi bir yasa dışı eylemi gerçekleştirmesini veya bunlara katılmasını istemek; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yasasını ihlal etmek; (c) herhangi bir yasa dışı eylemi gerçekleştirmesini veya bunlara katılmasını istemek; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yasasını ihlal etmek; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yasasını ihlal etmek; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yasasını ihlal etmek. devlet düzenlemeleri, kurallar, yasalar veya yerel yönetmelikler; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek; (e) cinsiyete, cinsel yönelime, dine, etnik kökene, ırka, yaşa, ulusal kökene veya engelliliğe dayalı taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira etmek, küçük düşürmek, korkutmak veya ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi sunmak; (g) yüklemek veya iletmek hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin işlevselliğini veya işleyişini etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsler veya diğer kötü amaçlı kod türleri; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam yapmak, kimlik avı yapmak, eczane, bahane, örümcek, tarama veya kazıma; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları aşmak. Yasaklı kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiği için Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı feshetme hakkımızı saklı tutarız.

BÖLÜM 13 - GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmez, beyan etmez veya garanti etmiyoruz.

Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Size bildirimde bulunmaksızın, zaman zaman hizmeti belirsiz süreler için kaldırabileceğimizi veya hizmeti istediğiniz zaman iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.

Hizmeti kullanımınızın veya kullanamamanızın tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet ve hizmet aracılığıyla size teslim edilen tüm ürün ve hizmetler (tarafımızca açıkça belirtilenler hariç), kullanımınız için 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu gibi', tüm zımni garantiler veya koşullar dahil olmak üzere açık veya zımni herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın sağlanır. satılabilirlik, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, unvan ve ihlal etmeme.

Hydrolux'lar, direktörlerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, iştiraklerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz hiçbir durumda herhangi bir yaralanma, kayıp, talep veya herhangi bir doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, özel veya dolaylı zarardan sorumlu tutulamaz. sınırlama sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil), katı sorumluluk veya başka bir şekilde, herhangi bir hizmeti veya hizmeti kullanarak tedarik edilen herhangi bir ürünü kullanmanızdan kaynaklanan kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya benzeri zararlar, veya herhangi bir içerikteki herhangi bir hata veya eksiklik veya hizmetin veya yayınlanan herhangi bir içeriğin (veya ürünün) kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hizmeti veya herhangi bir ürünü kullanımınızla ilgili herhangi bir şekilde ilgili diğer iddialar için, olasılıkları bildirilse bile, hizmet aracılığıyla iletilir veya başka şekilde kullanıma sunulur. Bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, bu tür eyaletlerde veya yargı bölgelerinde, dolaylı veya tesadüfi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, sorumluluğumuz yasaların izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılacaktır.

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT

Hydrolux'ları ve ana şirketimizi, yan kuruluşlarımızı, iştiraklerimizi, ortaklarımızı, memurlarımızı, direktörlerimizi, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, hizmet sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı, herhangi bir üçüncü taraf tarafından yapılan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir talep veya talebe karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz.-bu Hizmet Şartlarını veya referans olarak dahil ettikleri belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle veya bunlardan kaynaklanan taraf.

BÖLÜM 15 - BÖLÜNEBİLİRLİK

Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu hüküm yine de yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanabilir olacak ve uygulanamaz kısmın bu Hizmet Şartlarından koptuğu kabul edilecektir. , bu tür bir tespit, Hizmet Şartlarının geçerliliğini etkilemeyecektir. ve kalan diğer hükümlerin uygulanabilirliği.

BÖLÜM 16 - FESİH

Tarafların fesih tarihinden önce maruz kaldıkları yükümlülük ve yükümlülükler, bu sözleşmenin tüm amaçlarla feshinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Bu Hizmet Şartları, siz veya bizim tarafımızdan feshedilmedikçe ve feshedilene kadar geçerlidir. Bu Hizmet Şartları'nı, Hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

Tek kararımıza göre, bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir şartına veya hükmüne uymamakta başarısız olursanız veya başarısız olduğunuzdan şüphelenirsek, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın feshedebiliriz ve fesih tarihine kadar olan ve fesih tarihi de dahil olmak üzere tüm tutarlardan siz sorumlu kalacaksınız; veveya buna göre Hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişiminizi reddedebilir.

BÖLÜM 17 - SÖZLEŞMENİN TAMAMI

Bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamız veya uygulamamamız, söz konusu hak veya hükümden feragat anlamına gelmeyecektir.

Bu Hizmet Şartları ve tarafımızca bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya çalışma kuralları, sizinle aramızdaki anlaşmanın ve anlayışın tamamını oluşturur ve Hizmeti kullanımınızı yönetir, sizinle aranızdaki sözlü veya yazılı önceki veya eşzamanlı anlaşmaların, iletişimlerin ve tekliflerin yerini alır (hizmet Şartları'nın önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

Bu Hizmet Şartlarının yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, taslak hazırlayan tarafa karşı yorumlanmayacaktır.

BÖLÜM 18 - GEÇERLİ YASA

Bu Hizmet Şartları ve size Hizmet sunduğumuz her türlü ayrı sözleşme, Danimarka yasalarına tabi olacak ve bu yasalara uygun olarak yorumlanacaktır.

BÖLÜM 19 - HİZMET ŞARTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü bu sayfadan istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemizde güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Şartları'ndaki herhangi bir değişikliğin yayınlanmasından sonra web sitemizi veya Hizmetimizi kullanmaya veya erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

BÖLÜM 20 - İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları ile ilgili sorular bize şu adresten gönderilmelidir: hydroluxs.vexa@gmail.com