İadeler

İade ve İadeler

30 günlük bir iade politikamız var, bu da iade talebinde bulunmak için öğenizi aldıktan sonra 30 gününüz olduğu anlamına geliyor.

İadeye hak kazanabilmek için, öğenizin aldığınız, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

Ürün hasar görmedikçe veya açıklamaya uymadıkça, müşterinin ürünün nakliye masraflarını depolara taşıyacağını lütfen unutmayın.

Ne yazık ki, satış kalemlerinde veya hediye kartlarında iadeleri kabul edemeyiz

Geri dönüşe başlamak için bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz: https://hydroluxs.com . İadeniz kabul edilirse, paketinizi nasıl ve nereye göndereceğiniz konusunda size talimatlar göndereceğiz. Önce iade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorusu için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz hydroluxs.vexa@gmail.com

Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi aldıktan sonra kontrol edin ve öğe kusurlu, hasarlı veya yanlış ürünü alırsanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

Değiş tokuş

İstediğinizi elde etmenizi sağlamanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmektir ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapın.