Nakliye ve Teslimat

Nakliye ve Teslimat

ÜCRETSİZ KARGO

Müşterilerimize büyük değer ve hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yüzden Avrupa ve ABD'deki depolarımızdan ücretsiz gönderim sağlıyoruz.

KAYIP / KAYIP PAKETLER

Ödeme işlemi sırasında yanlış adresin yerleştirilmesi durumunda Hydroluxs sorumlu değildir. Lütfen siparişinizi işlemeden önce fatura ve gönderim adresinizin doğru olduğundan emin olun. Bir hata yaptıysak, sizin için yapılan orijinal siparişin sorumluluğunu ücretsiz olarak tamamen üstleneceğiz.

Gümrük

Öğeler gönderildikten sonra herhangi bir özel ücretten sorumlu değiliz. Ürünlerimizi satın alarak, bir veya daha fazla paketin size gönderilebileceğini ve ülkenize geldiklerinde özel ücretler alabileceğini kabul edersiniz.

TESLİM SÜRESİ

Nakliye süresi 1-2 haftadır. Buna 1-2 günlük işlem süremiz dahil değildir. Tüm nakliye süreleri gümrükleme / gümrük gecikmelerini hariç tutar

İZLEME BİLGİLERİ

Siparişiniz gönderildikten sonra bir takip numarası içeren bir e-posta alacaksınız, ancak bazen ücretsiz gönderim takibi nedeniyle mevcut değildir.

İZLEMEMDE “ŞU ANDA HİÇBİR BİLGİ MEVCUT DEĞİL.

Bazı nakliye şirketleri için, izleme bilgilerinin sistemde güncellenmesi 1-3 iş günü sürer. Siparişiniz 7 iş gününden daha uzun bir süre önce verilmişse ve takip numaranız hakkında hala bilgi yoksa, lütfen bizimle iletişime geçin.

ÖĞELERİM TEK BİR PAKETTE GÖNDERİLECEK Mİ?

Lojistik nedenlerden dolayı, birleşik gönderim belirtmiş olsanız bile, aynı satın alma işlemindeki öğeler bazen ayrı paketler halinde gönderilecektir.

Başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin vexa.shopify@gmail.com ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.